Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

verkkokaapelit

Näytetään 1 - 60 / 6207 tuotteesta
EQUIP Cat.5E F/Utp 0.25M Networking
Tuotekoodi: 225433
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 0.25m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
C2G 2m Cat6A UTP LSZH Network
Tuotekoodi: 82528
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
Saatavilla arviolta 12.8.2024
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE Premier Flex - Verkkokaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin HPE SN3600B 32; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
Saatavilla arviolta 1.7.2024
EQUIP Cat.7 S/Ftp Duplex
Tuotekoodi: 187332
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 1000m
Saatavilla arviolta 24.6.2024
DELL Networking QSFP+ to 4 x DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABEM
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
INTEL 100FRRL1000 networking cable
Tuotekoodi: 100FRRL1000
Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Väri: Musta  -  Pituus: 100m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
EQUIP Cat.6A Platinum S/Ftp Patch
Tuotekoodi: 635840
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Vihreä  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
EQUIP Cat.6A Platinum S/Ftp Patch
Tuotekoodi: 635690
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
EQUIP Cat.6A Platinum S/Ftp Patch
Tuotekoodi: 635660
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
EQUIP Cat.6A Platinum S/Ftp Patch
Tuotekoodi: 635667
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
EQUIP Cat.6A Platinum S/Ftp Patch
Tuotekoodi: 635697
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
Allied Telesis HIGH SPEED STACKING CABLE F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-HS-STK-CBL1.0
Allied Telesis Rear Chassis Stacking Cable - Pinoamiskaapeli - 1 m malleihin SwitchBlade AT SBx908
Tuote: Monimediamuunnin
Saatavilla arviolta 9.7.2024
EQUIP Cat.7 S/Ftp Duplex
Tuotekoodi: 187331
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 500m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
INTEL 100FRRL0300 networking cable
Tuotekoodi: 100FRRL0300
Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Väri: Musta  -  Pituus: 30m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
ATEN Cable HDBaseT SF/UTP
Tuotekoodi: 2L2910
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 305m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
INTEL 100FRRL0030 networking cable
Tuotekoodi: 100FRRL0030
Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
FUJITSU QSFP+ ACTIVE TWINAX CABLE 10M
Tuotekoodi: S26361-F3986-L410
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 24.6.2024
INTEL 100FRRL0150 networking cable
Tuotekoodi: 100FRRL0150
Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Väri: Musta  -  Pituus: 15m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
BLACK BOX CAT6A SOLID PLENUM 1000'
Tuotekoodi: C6ABC51-YL-1000
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector
BLACK BOX CAT6A SOLID PLENUM 1000' GREEN
Tuotekoodi: C6ABC51-GN-1000
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector
INTEL 100FRRL0050 networking cable
Tuotekoodi: 100FRRL0050
Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
STARTECH 10M QSFP+ DIRECT ATTACH CABLE - CISCO COMPATIBLE - 40G QSFP+ CABL
Tuotekoodi: QSFPH40GAC10
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 2.7.2024
BLACK BOX BULK EXTENDED DISTANCE / QUIET CABLE, INDUSTRIAL - 4 CONDUCTORS (2 PAIRS), 304.8M
Tuotekoodi: EMN04A-1000
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 304.8m
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 QSFP 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG331A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 8.7.2024
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 7M
Tuotekoodi: 470-AAWU
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 7m
Saatavilla arviolta 9.7.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG328A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 25.6.2024
MICROCONNECT S/STP CAT7 500m Orange LSZH
Tuotekoodi: KAB015-500
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 500m
Saatavilla arviolta 29.6.2024
Näytetään 1 - 60 / 6207 tuotteesta
...