Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

valokuitukaapelit

Näytetään 1 - 60 / 6565 tuotteesta
EXTREME 100M QSFP+ ACTIVE OPTICAL CABLE 40GBE ACCS
Tuotekoodi: 10318
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 100m
Saatavilla arviolta 19.3.2024
EXTREME 20M QSFP+ ACTIVE OPTICAL CABLE 40GBE ACCS
Tuotekoodi: 10316
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 20m
Saatavilla arviolta 19.3.2024
GOOBAY TOSLINK CABLE 2.2MM 1.5M
Tuotekoodi: 51217
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: TOSLINK  -  Liitin 2: TOSLINK  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
ROLINE FO Cable 50/125µ. OM4. LC/LC. Violet. 1.0m Factory Sealed
Tuotekoodi: 21.15.8751
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Violetti  -  Pituus: 1m
Varastossa
DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, APC, 9/125, 1.5m
Tuotekoodi: LCPT-1S-5-APC
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 1M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 8.3.2024
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 3m
Varastossa
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 24.3.2024
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 4.4.2024
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB8840015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/APC  -  Liitin 2: SC/APC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 1M
Tuotekoodi: FIB224001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Tuotekoodi: FIB224002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 3M 9/125
Tuotekoodi: FIB224003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 3m
Varastossa
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 10m
Tuotekoodi: LCSC-810
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: 2x LC, LC  -  Liitin 2: 2 x SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 2.4.2024
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS2, singlemode, LSZH, 5m
Tuotekoodi: LCSC-85
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 5m
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 10M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461010
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 26.3.2024
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 5m
Varastossa
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 9.3.2024
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 10M 9/125
Tuotekoodi: FIB224010
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 15M 9/125
Tuotekoodi: FIB224015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 15m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Tuotekoodi: FIB224005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 5m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 7M 9/125
Tuotekoodi: FIB224007
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 7m
Saatavilla arviolta 24.3.2024
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB111003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MANHATTAN MH Toslink Cable, Male/Male, gold plated, 1m
Tuotekoodi: 356060
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: TOSLINK  -  Liitin 2: TOSLINK  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 14.3.2024
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM
Tuotekoodi: FIB220001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 24.3.2024
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 1M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB111001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
Varastossa
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, single mode, 5m
Tuotekoodi: LCSC-5S
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 5m
Varastossa
MANHATTAN MH Toslink Cable, Male/Male, gold plated, 2m
Tuotekoodi: 356077
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: TOSLINK  -  Liitin 2: TOSLINK  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.3.2024
MANHATTAN MH Toslink Cable, Male/Male, gold plated, 3m
Tuotekoodi: 356084
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: TOSLINK  -  Liitin 2: TOSLINK  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.3.2024
MICROCONNECT FC-LC 1M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB742001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 9.3.2024
MICROCONNECT FC-LC 2M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB741002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 29.3.2024
MICROCONNECT FC-LC 3M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB742003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MICROCONNECT FC-SC 3M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB721003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MICROCONNECT LC-LC UPC 0.5M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB4420005-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 31.3.2024
MICROCONNECT LC-SC UPC 1M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB422001-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MICROCONNECT LC-SC UPC 2M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB422002-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT LC-ST UPC 3M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB412003-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: ST  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 30.3.2024
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0,5M 62,5/125 MM
Tuotekoodi: FIB4400005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 8.4.2024
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB4420005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 0.5m
Varastossa
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1,5M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB4420015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1,5M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB4410015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: LC/UPC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
Näytetään 1 - 60 / 6565 tuotteesta
...