Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

valokuitukaapelit

Näytetään 1 - 60 / 5624 tuotteesta
GOOBAY TOSLINK CABLE 2.2MM 1.5M
Tuotekoodi: 51217
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: TOSLINK  -  Liitin 2: TOSLINK  -  Color: Musta  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBLCM2PIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
Tuotekoodi: FIBSTMPIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
Saatavilla arviolta 14.10.2021
Saatavilla arviolta 14.10.2021
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT LC pigtail singlmode 1,5m
Tuotekoodi: FIBLCPIG
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2:  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 0.9m
Saatavilla arviolta 18.10.2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3
Tuotekoodi: FIBLCM3PIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: LC/UPC  -  Color: Aqua  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
Tuotekoodi: FIBLCMPIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIBLCPIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 20.10.2021
MICROCONNECT LC/UPC-ST/UPC 3m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIB411003SIMPLEX
Saatavilla arviolta 14.10.2021
Saatavilla arviolta 21.10.2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIBSCPIG
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSCM2PIG
Liitin 1: SC/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSCM2PIG2
Liitin 1: SC/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3
Tuotekoodi: FIBSCM3PIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: SC/UPC  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSCM2PIG3
Liitin 1: SC/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIBSCPIG3
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG2
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
Saatavilla arviolta 19.10.2021
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG3
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
BLACK BOX CONNECT 62,5/125 µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 1M
Tuotekoodi: FO625-LSZH-001M-STSC
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m
Tuotekoodi: LCPT-1S-5
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2:  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT FC-LC 3M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB742003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 29.10.2021
Saatavilla arviolta 14.10.2021
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
Tuotekoodi: FIBLCMPIG3
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBLCM2PIG5
Liitin 1: LC/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 62,5/125 OM1
Tuotekoodi: FIBLCMPIG5
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB8840015
Liitin 1: SC/APC  -  Liitin 2: SC/APC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Saatavilla arviolta 15.10.2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 29.10.2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 16.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM3
Tuotekoodi: FIBSCM3PIG3
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: SC/UPC  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSCM2PIG5
Liitin 1: SC/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG5
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.10.2021
MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 0.5M 50/125 OM3
Tuotekoodi: FIB1120005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Color: Sininen  -  Pituus: 0.5m
Varastossa
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 1M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-001M-SCSC
Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 2M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-002M-SCSC
Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 1M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-001M-STSC
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: LC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 2M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-002M-STSC
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-ST, 1M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-001M-STST
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-ST, 2M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-002M-STST
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
BLACK BOX CONNECT 62,5/125 µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 1M
Tuotekoodi: FO625-LSZH-001M-SCSC
Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
Varastossa
BLACK BOX CONNECT 62,5/125 µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 2M
Tuotekoodi: FO625-LSZH-002M-SCSC
Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
BLACK BOX CONNECT 62,5/125 µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 2M
Tuotekoodi: FO625-LSZH-002M-STSC
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
BLACK BOX CONNECT 62,5/125 µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-ST, 1M
Tuotekoodi: FO625-LSZH-001M-STST
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
BLACK BOX CONNECT 62,5/125 µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - ST-ST, 2M
Tuotekoodi: FO625-LSZH-002M-STST
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
BLACK BOX CONNECT SINGLE-MODE DUPLEX PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 1M
Tuotekoodi: FOSM-LSZH-001M-STSC
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
BLACK BOX CONNECT SINGLE-MODE DUPLEX PATCH CABLE, LSZH - ST-ST, 1M
Tuotekoodi: FOSM-LSZH-001M-STST
Liitin 1: ST  -  Liitin 2: ST  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, APC, 9/125, 1.5m
Tuotekoodi: LCPT-1S-5-APC
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2:  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 1M
Tuotekoodi: FIB224001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 16.10.2021
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Tuotekoodi: FIB224002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 3M 9/125
Tuotekoodi: FIB224003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Tuotekoodi: FIB224005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 8.10.2021
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-LC, 1M
Tuotekoodi: FO50-LSZH-001M-SCLC
Liitin 1: SC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
Näytetään 1 - 60 / 5624 tuotteesta
...