Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

valokuitukaapelit

Näytetään 1 - 60 / 5626 tuotteesta
Saatavilla arviolta 21.7.2022
Saatavilla arviolta 21.7.2022
Saatavilla arviolta 21.7.2022
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 1M
Tuotekoodi: FIB224001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG2
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG3
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
GOOBAY TOSLINK CABLE 2.2MM 1.5M
Tuotekoodi: 51217
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: TOSLINK  -  Liitin 2: TOSLINK  -  Color: Musta  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
Saatavilla arviolta 21.7.2022
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 1M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 3m
Varastossa
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB884003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM Simplex 9/125
Tuotekoodi: FIB8840015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/APC  -  Liitin 2: SC/APC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 10M 9/125
Tuotekoodi: FIB224010
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 26.7.2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Tuotekoodi: FIB224002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 3M 9/125
Tuotekoodi: FIB224003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Tuotekoodi: FIB224005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 5m
Varastossa
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBSTM2PIG5
Liitin 1: ST/UPC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
MICROCONNECT LC-LC UPC 0.5M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB4420005-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 3.8.2022
MICROCONNECT LC-SC UPC 1M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB422001-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1,5M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB4420015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB442001-2
Liitin 1: LC/PC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB441001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Varastossa
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1.5M 62,5/125 MM
Tuotekoodi: FIB4200015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 1.5m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 9/125 SM
Tuotekoodi: FIB421001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Varastossa
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 2M 9/125 SM
Tuotekoodi: FIB421002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 0,5M 62,5/125 MM
Tuotekoodi: FIB4100005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: ST  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 0,5m 50/125 OM5
Tuotekoodi: FIB5510005
Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: LC/UPC  -  Color: Vihreä  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 20.7.2022
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 0,5m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIB4410005-FLAT
Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: LC/UPC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 10M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461010
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH
Tuotekoodi: FIB461002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT SC/APC-LC/UPC 0,5m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIB8410005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 0.5m
Varastossa
MICROCONNECT SC/APC-LC/UPC 2M 9/125 SM
Tuotekoodi: FIB841002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 0,5m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIB8810005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/APC  -  Liitin 2: SC/APC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 29.7.2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/UPC 1M 9/125
Tuotekoodi: FIB821001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB222001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 30.7.2022
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB221001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1m
Varastossa
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB221002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 0,5M 50/125 MM
Tuotekoodi: FIB2220005-4
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Violetti  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 15M 9/125
Tuotekoodi: FIB224015
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 15m
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125
Tuotekoodi: FIB224020
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 20m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 7M 9/125
Tuotekoodi: FIB224007
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 7m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, APC, 9/125, 1.5m
Tuotekoodi: LCPT-1S-5-APC
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2:  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m
Tuotekoodi: LCPT-1S-5
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2:  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1.5m
Varastossa
MICROCONNECT FC-LC 1M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB742001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 1m
Varastossa
MICROCONNECT FC-LC 2M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB741002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 1.8.2022
MICROCONNECT FC-LC 3M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB742003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT FC-SC 2M 62,5/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB720002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Punainen  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 21.7.2022
MICROCONNECT FC-SC 3M 9/125 SM DPX
Tuotekoodi: FIB721003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC-SC UPC 2M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB422002-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 2m
Varastossa
MICROCONNECT LC-ST UPC 3M 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIB412003-2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: ST  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0,5M 62,5/125 MM
Tuotekoodi: FIB4400005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 0.5m
Saatavilla arviolta 5.8.2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
Tuotekoodi: FIB4420005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 0.5m
Varastossa
Näytetään 1 - 60 / 5626 tuotteesta
...