Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 30m OM1

Etusivu IT Tuotteet Verkko Kaapelit MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 30m OM1
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
MICROCONNECT ST/ UPC-ST/ UPC 30m OM1 (FIB110030)

MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 30m OM1

Tuotekoodi:
FIB110030
  • Liitin 1 ST/PC
  • Liitin 2 ST/PC
  • Väri Punainen
  • Pituus 30m
Saatavilla arviolta 18.6.2024
Kuvaus

- ST/PC - ST/PC
- 30m
- 62.5/125mm
- LSZH

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.