Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

FUJITSU / Luettelo

Etusivu FUJITSU
Näytetään 1 - 60 / 175 tuotteesta
FUJITSU POWER CORD THREE-WIRE US
Tuotekoodi: S26361-F2581-L300
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke US (Tyyppi A)  -  Väri: Musta
Varastossa
FUJITSU Display Port 1.2 to HDMI 2.0 adapter - supports DisplayPort 1.2 and HDMI 2.0 for 4k
Tuotekoodi: S26391-F6055-L212
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.15m
Varastossa
FUJITSU USB-C TO A ADAPTER . CABL
Tuotekoodi: S26391-F6058-L100
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Musta
Saatavilla arviolta 1.6.2024
FUJITSU FC-cable OM3 MMF 5m LC/LC
Tuotekoodi: D:FCKAB-OM3-C05L-L
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU Power Cable Black
Tuotekoodi: S26361-F2581-L328
Fujitsu - Virtajohto - Tanska malleihin LIFEBOOK U772
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke (Tyyppi K)  -  Väri: Musta
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU POWER SUPPLY WIRE RACK 1.8M . BTOP
Tuotekoodi: T26139-Y1968-L180
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: C7 liitin  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU Fibre Channel Cable 5M Fiber
Tuotekoodi: D:FCKAB-OM3-C05L-
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU 3PIN AC POWER CORD C5 EU
Tuotekoodi: S26391-F2581-L310
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke Euro  -  Liitin 2: CEE 7/4 (Naaras)
Saatavilla arviolta 31.5.2024
FUJITSU CABLE 10BASE T RJ45 5M F-FEEDS
Tuotekoodi: T26139-Y2425-M5
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU FC-Cable OM4 MMF 5m LC/LC
Tuotekoodi: D:FCKAB-OM4-C05L-L
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 30.6.2024
FUJITSU USB 3.0 certified cable 2m
Tuotekoodi: S26391-F6055-L320
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB B  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU Display Port/ DVI Adapter Kabel
Tuotekoodi: S26361-F2391-L200
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D
Varastossa
FUJITSU FC CABLE MMF 5M DSC-DLC OPTICAL MULTIMODE-CABLE
Tuotekoodi: D:FCKAB-MM-B05L
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Vihreä  -  Pituus: 5m
FUJITSU FC-KABEL OM4, MMF 10M, LC/LC 8GBIT/S CABL
Tuotekoodi: D:FCKAB-OM4-C10L-L
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU Power cord Euro black 2-pole 1.8m for laptops/tablets and Futro
Tuotekoodi: S26361-F2540-L113
Fujitsu - Virtajohto - Eurooppa malleihin LIFEBOOK A359, E449, E459, E549, E559, T939, U729, U749, U759; Stylistic Q509, Q7310, Q739
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke Euro  -  Liitin 2: CEE 7/4 (Naaras)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Saatavilla arviolta 4.6.2024
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU DISPLAYPORT TO DVI CABLE . CABL
Tuotekoodi: S26391-F6055-L270
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI  -  Pituus: 0.4m
Varastossa
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU FC CABLE MMF 10M DSC-DLC OPTICAL MULTIMODE-CABLE
Tuotekoodi: D:FCKAB-MM-B10L
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Vihreä  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU HDMI to DVI-D Cable
Tuotekoodi: S26391-F6055-L250
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: DVI-D  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU HDMI to HDMI Cable
Tuotekoodi: S26391-F6055-L230
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 1.8m
Saatavilla arviolta 28.5.2024
FUJITSU Cable/Powercord 1.8m grey
Tuotekoodi: T26139-Y1746-L10
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke (Tyyppi K)  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 1.8m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU Micro HDMI to HDMI cable
Tuotekoodi: S26391-F6055-L231
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI Type D (Mikro), HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio), HDMI-tyyppi D (mikro)  -  Väri: Musta
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU LFH59/ 2X DP Adapter Cable
Tuotekoodi: S26361-F2391-L102
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DMS-59  -  Liitin 2: 2 x DisplayPort  -  Väri: Musta
Saatavilla arviolta 30.5.2024
FUJITSU USB Type-C to VGA Adapter
Tuotekoodi: S26391-F6058-L203
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta
Saatavilla arviolta 5.6.2024
FUJITSU VGA to VGA cable
Tuotekoodi: S26391-F6055-L261
Tyyppi: VGA (Analog)  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU Displayport Cable 3 M Black
Tuotekoodi: S26391-F6055-L217
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU DisplayPort to VGA Adapter
Tuotekoodi: S26391-F6055-L280
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU DVI-DISPLAY CABLE 3M F-FEEDS
Tuotekoodi: S26361-F2391-L400
Tyyppi: DVI  -  Liitin 1: DVI-D  -  Liitin 2: DVI-D  -  Pituus: 3m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
FUJITSU OPTICAL SINGLEMODE CABLE 9UM
Tuotekoodi: D:FCKAB-SM-C10L
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: FC  -  Liitin 2: FC  -  Väri: Aqua  -  Pituus: 10m
Saatavilla arviolta 14.6.2024
Näytetään 1 - 60 / 175 tuotteesta