Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

DIGITUS / Luettelo

Etusivu DIGITUS
Näytetään 1 - 4 / 4 tuotteesta
DIGITUS U-UTP PatchCord Cat6. PVC CCA. Grey. 2.0m
Tuotekoodi: DK-1612-020
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 2m
Varastossa
DIGITUS USB 2.0 cable 1m F-FEEDS
Tuotekoodi: AK-300130-010-S
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB B  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Saatavilla arviolta 13.3.2024
DIGITUS FO Cable 50/125µ. OM3. MPO/MPO Female. 30m
Tuotekoodi: DK-2566-30/3
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO/MTP  -  Liitin 2: MPO/MTP  -  Väri: Sininen, Turkoosi  -  Pituus: 30m
Varastossa
DIGITUS USB 3.0 to HDMI Adapter
Tuotekoodi: DA-70841
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB 3.0  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta
Varastossa
Näytetään 1 - 4 / 4 tuotteesta